Švietimo ir mokslo ministerija kviečia teikti kūrinius Vaikų literatūros premijai gauti

 

Švietimo ir mokslo ministerija kviečia teikti vaikų literatūros kūrinius, kritikos darbus, vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo projektus Vaikų literatūros premijai gauti.

Premijos tikslas – skatinti Lietuvos rašytojus kurti vaikams skirtas knygas, įvertinti švietimo, visuomeninių ar privačių įstaigų bei asmenų indėlį populiarinant vaikų literatūrą ir knygų skaitymą.

Kandidatūras premijai gauti turi teisę siūlyti asociacijos, švietimo įstaigos, švietimo įstaigų steigėjai, kiti juridiniai asmenys. Kandidatai turi pateikti pastarųjų trejų metų kūrybinės veiklos aprašą, nominuojamų darbų pavyzdžius, kitą iliustruojamąją medžiagą.

Premijos dydis – 100 MGL: iš jų 60 MGL už nuopelnus vaikų literatūros srityje (už literatūros kūrinį ar kūrinius) ir 40 MGL už nuopelnus vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo srityje (už projektus, literatūrines-kūrybines akcijas, literatūros kritikos darbus ir kt.).

Siūlymai pateikiami Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyriui iki gruodžio 31 d.

Premijos skyrimo nuostatus galima rasti: http://www.smm.lt/uploads/documents/Konkursai/Vaik%C5%B3%20literat%C5%ABrospremijos%20nuostatai2017.pdf.

Vaikų literatūros premiją ministerija įsteigė 2004 m.

Ji teikiama kasmet balandžio 2-ąją – Tarptautinę vaikų knygos dieną.

Daugiau informacijos tel. (8 5) 219 1257.

 

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, jei norite komentuoti.