LIUCIJA GLAUDŽIUVIENĖ

Patarimai vyrams: kaip mylėti savo moteris

Net karščiausi jausmai išblės, jei nepasirūpinsite kasdienėmis smulkmenomis. Jūsų partnerė privalo žinoti, kad yra mylima ir gerbiama. Pateikiame keletą svarbiausių taisyklių, kuriomis turėtumėte vadovautis kasdien, jei trokštate išsaugoti santykius.

 

Stenkitės dailiai atrodyti. Figūrą išryškinantys rūbai primins jūsų išrinktajai, kaip jai pasisekė, ir pakurstys aistrą. Stebinkite – pasitikite mylimąją vienais apatiniais ir geras vakaras bus garantuotas. Svarbūs ne tik rūbai, kiekvienam save gerbiančiam vyrui nedera pamiršti kosmetologo ir kirpėjo paslaugų. Jei tinkamai atrodysite, jūsų pasitikėjimas savimi išaugs dvigubai!

Nuolat priminkite savo moteriai, kaip ja žavitės ir gerbiate jos sprendimus. Nuolankumas ir švelnumas – itin patrauklios savybės, tad net jei prieštaraujate mylimosios nuomonei, stenkitės tai parodyti diplomatiškai, palenkite ją gudrumu ir įtikinkite, kad ji pakeitė sprendimą savo noru, o ne jūsų spaudžiama.

Galbūt kelias į širdį veda ir ne per skrandį, tačiau iš darbo grįžusi moteris išties nudžiugs ir deramai įvertins radusi išmoningai patiektą gardžią vakarienę. Leiskite jai pailsėti ir numokite ranka į maskulinistų pamokymus, juk laimingi santykiai yra didžiausias turtas. Pasirūpinkite afrodiziakais ir jūsų triūsas nenueis vėjais.

Būkite kūrybingas lovoje. Vyrų žurnaluose gausu patarimų, kokiais būdais galite patenkinti moterį. Nuobodulys lovoje neišvengiamai veda santykius į aklavietę, o jūs juk nenorite atsibosti savo vienintelei. Priešingų lyčių seksualinis apetitas dažnai skiriasi, tad stenkitės rasti kompromisą ir prisiminti, kad disharmonija šioje srityje kenkia moters sveikatai.

Atvirumas – doro žmogaus bruožas, tačiau jei norite, kad moteris nepaliautų jumis žavėtis, turite išlaikyti paslapties šydą. Jūsų mylimajai nebūtina visko apie jus žinoti, palikite šiek tiek paslapties, tai tik dar labiau jaudina! Nepamirškite flirto ir lengvo koketavimo, pasistenkite, kad moteris kreiptų į jus kuo daugiau dėmesio ir neturėtų kada dairytis į kitus.

Pasirūpinkite savo paties emocine gerove. Domėkitės moters pomėgiais, tačiau turėkite ir kitų užsiėmimų, nebūtina visą laisvalaikį leisti drauge. Jūsų antroji pusė bus maloniai nustebinta, jei galėsite palaikyti intelektualų pokalbį ir lavinsite save kaip asmenybę. Kartu stenkitės nepasiduoti blogoms nuotaikoms, niekas nenori gyventi šalia besiskundžiančio ir nervingo vyro! Kartais tereikia karštos vonios ir dešimties minučių ramybės. Šypsena – jūsų geriausias ginklas. Šypsokitės! Mylėkite save ir jūsų išrinktoji atsakys tuo pačiu.

 

Komentarai / 1

  1. Kotas.

    Idijotė …

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, jei norite komentuoti.