Idiotizmai

TOMAS ARŪNAS RUDOKAS

Nė viena garsiausių pasaulyje roko grupių nesuvokia, kad jų dainos „apie meilę ir taiką“ yra šūdo vertos! Todėl, kad jie dainuoja, o tūkstančiai ožių ir ožkų krato galvas koncertuose, bet tūkstančiai vienmečių kareivių žūva bet kokiame kare, kuris yra finansuojamas bet kurios valstybės vadų.

Štai tokia tiesa: dešimt velnio galvų, kurios valdo pasaulį.

Bet jie, velniai, bijo mūsų… paprastų angeliukų pakirptais sparnais!

Literatūra – tai seksas su skaitytoja (-u). O ne masturbacija su pačiu savimi! Čia apie tuos, kurie „rašo sau“. Tokiu atveju geriau atvira, „sąžininga“ pornografija, bet ne onanizmas, rodomas kitiems. Negražu, bet teisinga.

Literatūra: V. Petkevičius parašė knygą „Duona, meilė ir šautuvas“. O J. Grušas parašė knygą „Meilė, džiazas ir velnias“.

„No comments!“ – kaip sakė rašytojas Al Capone. Ar skaitėte?!

Samdomam snaiperiui svarbu ne pinigai, bet taikinys. Jis pats nebijo mirties, žinodamas, kad jį nušaus toks pat snaiperis, kuris nebijo mirties, žinodamas, kad jį nušaus toks pat snaiperis.

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas: „Vegetaras – žmogus, kuris ne gyvena, bet vegetuoja“ (žr. prieskoniai „Vegeta“). Skanaus vegetavimo, gerbiamieji gurmanai!

JAV rašytojas K. Vonnegutas: „Gėris lengvai įveiktų blogį, tereikia, kad angelai susivienytų į mafiją.“ Al Caponės komentaras: „Amerika be kukurūzų, alkoholio, ginklų, džinsų ir ypač kramtomosios gumos senų seniausiai būtų sunaikinta!“ T. A. Rudoko komentaras: angelų taryba prieš 100 000 metų nusprendė, kad amerikiečių nacija yra kramtomoji guma, kenkianti kosmoso sveikatai. Todėl Amerikos nacija per visą istoriją nėra laimėjusi nė vieno karo. Ir tokiai šaliai, JAV, visai ne gėda dėl karo nusikaltimo Japonijai.

Nes tai jau sukramtyta kramtomoji guma!

Mintis: jeigu Dievas yra viskas, tai viskas yra Deive!

Nemokslinė fantastika: žiūrint „ateivių“ akimis, mes, žmonės, taip pat esame ateiviai iš kitos planetos. Taigi ne iš jų planetos (-ų)!

Gal todėl ir nesusikalbam? Bet juk nesusikalbam ir mes, žmonės. O gal ir jie tarpusavyje nesusikalba. Todėl nėra ko stebėtis dėl tokio visuotinio kosminio nesusikalbėjimo!

Kokia gi reikalinga bendra kalba ir mums, ir jiems?!

Menininko energijos sąnaudos šimtų šimtus kartų viršija moralinį bei materialinį atlygį.

Tai nenuginčijama tiesa.

Kita tiesa, kad visuomenė be meno yra absoliutus niekas. Ne matematiškai formuluojant – 0! (Minus zero.)

Už ką gi tada meno kūrėjui tokia benamio šuns lemtis?!

Kaip iš dainos: „Tu vėjo paklausk, tau vėjas atsakys!“

Aš padainuočiau kitaip: „Tu Dievo paklausk, bet Jis neatsakys!!!“

Nuėjau į Antakalnio biblioteką ieškoti J. Kunčino „Tūlos“. Aišku, neradau. Toks dėsnis: ko ieškai – nerandi, bet randi kitką! Taip ir atsitiko. Netvarkingoje (ne abėcėlės tvarka) lentynoje pamačiau naują rašytojos D. J. romaną „Gyvatė keičia odą“. Net širdis aprasojo! Mat tokiu pavadinimu esu parašęs meilės eilėraštį. O mano poezijos knygoje „Vėjo brolis“, išleistoje 2006 m., visas III skyrius pavadintas „Gyvatė keičia odą“!

„Amerikoje“ už tokius „darbelius“ gaučiau autorinę „kompensaciją“. O čia, Lietuvoje, – nei ačiū, nei atsiprašau!

Tokiu atveju aš sakau Jums, kolege D. J., – ačiū už kūrybinį komplimentą ir atsiprašau, kad parašiau tai pirmas. Juk antroji vieta taip pat garbinga, prizinė, sidabras.

Tik nereikia man skiesti apie sutapimus ir atsitiktinumus, nes žodis žodin, raidė raidėn nebūna šiaip sau.

Net dvynukai nebūna vienodi!

(Už nugaros) vienos damos komplimentas poetui: kaip valkata jis atrodo solidžiai!

New history: Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė pamokė Didžiosios Britanijos Karalystę, kaip žaisti krepšinį Panevėžio mieste 2011-08-31.

O eurai mums nereikalingi.

Vestuvių jubiliejus: 1986 m. vedžiau. Su žmona važiavome į Nidą švęsti „medaus mėnesio“. Taigi prie jūrų marių! Ta proga pasidovanojau sau pypkę – būsiu savo šeimos laivo kapitonas!

Tas šeimos laivas užplaukė ant rifo ir nuskendo po 8-erių metų. O pypkė, mano ištikimoji draugužė, liko gyva. Parūkom, pabendraujam, prisimenam senus gerus laikus. Ir šitaip gyvenam jau 25-erius metus!

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, jei norite komentuoti.